Sala na wesele

Sala weselna - Piotrków Trybunalski

Nasza sala weselna to nowoczesna, wręcz minimalistyczna przestrzeń, która jest dekoracją sama w sobie, dla osób, które pragną bezpretensjonalnego wydarzenia oraz stanowi idealną bazę do różnego rodzaju aranżacji. Na życzenie młodych par, które mają własną wizję wesela, wykonujemy zarówno tradycyjne, jak i nietypowe dekoracje sal weselnych. W Piotrkowie Trybunalskim modne są przyjęcia w stylu boho czy rustykalnym, a my jesteśmy w stanie z sukcesem im podołać. Dzięki temu to Ty decydujesz, jak ma wyglądać przestrzeń podczas wesela. W zależności od wybranego przez nowożeńców charakteru całego wydarzenia oraz w zgodzie z ich preferencjami estetycznymi przygotujemy salę tak, aby obiekt był spełnieniem marzeń. Umożliwiamy samodzielne dobranie dodatków na sali bankietowej dla tych, którzy lubią wziąć sprawy w swoje ręce, jednak wiemy, że czas przygotowań ślubnych wiąże się z napiętym grafikiem. Współpracujemy z profesjonalnym dekoratorem, który może przystroić salę zgodnie z wymaganiami nowożeńców.

Nasza sala bankietowa jest klimatyzowaną przestrzenią, w której istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia na 130 osób. Podczas tego dnia istotny jest każdy szczegół, a zadbanie o to, aby wszystko szło zgodnie z planem to nasz priorytet. Do dyspozycji gości oddajemy parking, a na czas wesela sala jest udostępniona na wyłączność.

Wesele - Piotrków Trybunalski

Wiemy, że dobra kuchnia podczas wesela to jeden z czynników, który ma wpływ na udaną imprezę. Wraz z szefem kuchni, doświadczonym i zaangażowanym w prowadzeniu restauracji na wesele, przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji dopracowanych menu, które z pewnością podbiją podniebienia gości. Pozostajemy otwarci na propozycje, dlatego istnieje również możliwość przygotowania indywidualnych kompozycji na ten dzień. Zależy nam na zaspokojeniu wszystkich potrzeb, więc w restauracji na wesele funkcjonuje także menu wegańskie, przygotowywane są dania bez laktozy czy glutenu.

Organizacja wesela Piotrków Trybunalski

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w życiu pary młodej, dlatego też podczas takiego wydarzenia wiele jego elementów musi być zaplanowanych z wyprzedzeniem. Wiedząc o tym staramy się wspomóc młodą parę na każdym etapie przygotowań – jesteśmy nie tylko partnerem w organizacji, ale również wielkim odciążeniem, dlatego też organizacja wesela w Piotrkowie Trybunalskim często jest powierzana właśnie nam.
Naszą największą zaletą jest umiejętność słuchania potrzeb – to właśnie dzięki temu organizacja tak wielkiej i ważnej imprezy jest dla nas jak przysłowiowa bułka z masłem. Zajmiemy się wszystkim szczegółami i spełnimy każde marzenie by Para Młoda mogła ten dzień po prostu celebrować dokładnie tak, jak sobie wymarzyła. My zajmiemy się całą resztą.

Nie tylko sala weselna – nocleg w Piotrkowie Trybunalskim

Aby zapewnić najwyższy komfort Pary Młodej, udostępniamy specjalnie przygotowany apartament dla Nowożeńców oraz gwarantujemy późny check-out do godziny 16.00. Pragniemy, aby wejście w nowy etap życia kojarzyło się Wam jedynie z przyjemnościami, dlatego dodatkowym udogodnieniem jest podanie śniadania do pokoju. To smaczny posiłek, który przygotowuje i wydaje nasza restauracja. Dzięki temu kolejny dzień będzie celebracją wesela i pozwoli na wspominanie wydarzeń minionego wieczoru w uroczych warunkach.

Dodatkowe usługi dla wynajmujących salę weselną

Dodatkowo zapewniamy konsultację oraz fachową pomoc. Pragniemy w miarę możliwości odciążyć Parę Młodą w przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia. Udostępniamy możliwość zamówienia tortu weselnego, a także zakupu alkoholu w atrakcyjnych cenach.

Pragnąc zaoferować możliwie jak najbardziej zróżnicowaną ofertę, przewidujemy także możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą poprawin. W ciepłe miesiące może odbyć się to w formie grilla na tarasie, z którego widać panoramę całego miasta. Dla osób, które wybierają poprawiny w domu, proponujemy smaczny i efektowny catering z dostawą oraz serwisem.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=