peppersalt.pl

Sala weselna - wesela - Piotrków Trybunalski

Sala weselna - Piotrków Trybunalski

Nasza sala weselna to nowoczesna, wręcz minimalistyczna przestrzeń, która jest dekoracją sama w sobie, dla osób, które pragną bezpretensjonalnego wydarzenia oraz stanowi idealną bazę do różnego rodzaju aranżacji. Dzięki temu to Ty decydujesz, jak ma wyglądać przestrzeń podczas wesela. W zależności od wybranego przez nowożeńców charakteru całego wydarzenia oraz w zgodzie z ich preferencjami estetycznymi przygotujemy salę tak, aby obiekt był spełnieniem marzeń. Umożliwiamy samodzielne dobranie dodatków dla tych, którzy lubią wziąć sprawy w swoje ręce, jednak wiemy, że czas przygotowań ślubnych wiąże się z napiętym grafikiem. Współpracujemy z profesjonalnym dekoratorem, który może przystroić salę zgodnie z wymaganiami nowożeńców.

Nasza sala bankietowa jest klimatyzowaną przestrzenią, w której istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia na 130 osób. Podczas tego dnia istotny jest każdy szczegół, a zadbanie o to, aby wszystko szło zgodnie z planem to nasz priorytet. Do dyspozycji gości oddajemy parking, a na czas wesela sala jest udostępniona na wyłączność.

Wesele - Piotrków Trybunalski

Wiemy, że dobra kuchnia podczas wesela to jeden z czynników, który ma wpływ na udaną imprezę. Wraz z szefem kuchni przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji dopracowanych menu, które z pewnością podbiją podniebienia gości. Pozostajemy otwarci na propozycje, dlatego istnieje również możliwość przygotowania indywidualnych kompozycji na ten dzień. Aby zapewnić najwyższy komfort Pary Młodej, udostępniamy specjalnie przygotowany apartament dla Nowożeńców oraz gwarantujemy późny check-out do godziny 16.00. Pragniemy, aby wejście w nowy etap życia kojarzyło się Wam jedynie z przyjemnościami, dlatego dodatkowym udogodnieniem jest podanie śniadania do pokoju. Dzięki temu kolejny dzień będzie celebracją wesela i pozwoli na wspominanie wydarzeń minionego wieczoru w uroczych warunkach.

Dodatkowo zapewniamy konsultację oraz fachową pomoc. Pragniemy w miarę możliwości odciążyć Parę Młodą w przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia. Udostępniamy możliwość zamówienia tortu weselnego, a także zakupu alkoholu w atrakcyjnych cenach.

Pragnąc zaoferować możliwie jak najbardziej zróżnicowaną ofertę, przewidujemy także możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą poprawin. W ciepłe miesiące może odbyć się to w formie grilla na tarasie, z którego widać panoramę całego miasta.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i w miarę możliwości postaramy spełnić oczekiwania Pary Młodej. Zapraszamy do kontaktu.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=