peppersalt.pl

Catering - Pepper&Salt

Catering w Piotrkowie w Restauracji Pepper & Salt

Restauracji Pepper & Salt to wyjątkowe miejsce znajdujące się na 4 piętrze hotelu Vestil Piotrków Trybunalski. Tutejsze wyjątkowe wnętrza, zapewniają przyjazną, swobodną atmosferę, a całość dodatkowo uzupełnia zachwycający taras widokowy na dachu hotelu, z którego rozciąga się widok na panoramę całego miasta.

Każdego dnia dostarczamy tu odwiedzającym nas gościom wyśmienitych wrażeń kulinarnych i doskonale wiemy, że proponowane przez nas dania smakują najlepiej w przytulnych murach lokalu. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak różne są potrzeby i oczekiwania gości, dlatego tym, którzy nie mogą delektować się swoimi ulubionymi potrawami bezpośrednio w restauracji oferujemy catering w Piotrkowie.

Tradycyjne smaki w nowoczesnej odsłonie w formie cateringu

Restauracja Pepper & Salt słynie z kultowych dań ogólnoeuropejskich wydawanych w nowoczesnych odsłonach. Nasza karta dań jest obszerna i urozmaicona - przygotowana w taki sposób, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Z cateringu dostarczanego na terenie Piotrkowa Trybunalskiego skorzystać mogą nie tylko prywatni goście, ale także firmy i instytucje ceniące sobie wysoką jakość smaku i różnorodność.

Wszelkie oferowane przez nas potrawy zarówno te podawane na miejscu, jaki również dostarczane w formie cateringu, tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych, codziennie świeżych składników. Nad ich przygotowywaniem czuwa zespół doświadczonych i wspaniałych kucharzy. Wyjątkowy smak i obszerny wybór tak serwowanych dań sprawia, że każdy znajdzie propozycję doskonałą dla siebie lub na organizowane przyjęcie.

Dostarczany przez nas catering sprawdzi się nie tylko jako domowy obiad czy lunch, ale także jako dodatek do szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i wszelkich innych imprez organizowanych w Piotrkowie. W ramach cateringu zapewniamy zarówno wyśmienite dania, ale też niezmiennie profesjonalną obsługę i gotowość do spełniania Państwa indywidualnych życzeń.

Catering - Piotrków Trybunalski

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty cateringu na terenie miasta Piotrków Trybunalski. Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość zamówienia naszych wyśmienitych dań z odbiorem własnym lub dostawą pod wskazany adres.

Zamówienia realizujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji, jak i również wszystkich tych, którzy nie mogą na dłużej zasiąść bezpośrednio przy naszych stołach. W razie pytań związanych z udostępnianym menu czy ofertą cateringu w Piotrkowie prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji i dołożymy wszelkich starań, by sprostać Państwa wszelkim oczekiwaniom.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=