peppersalt.pl

Imprezy, bankiety i przyjęcia okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Piotrkowie w Restauracji Pepper & Salt

Każde przyjęcie okolicznościowe wymaga odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego czy jest to impreza urodzinowa, chrzciny, komunia, wesele czy spotkanie biznesowe, warto zadbać o właściwą organizację, wyśmienite menu, klimatyczny wystrój i przyjazną atmosferę. To wszystko zapewnia Restauracja Pepper & Salt. Jeśli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Piotrkowie – zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.
Restauracja Pepper & Salt to wyjątkowe miejsce znajdujące się na 4 piętrze hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Dzięki tutejszej niepowtarzalnej aranżacji każde przyjęcie organizowane jest w wyjątkowy sposób oraz zapewnia niezapomniane chwile spędzone podczas przyjęć okolicznościowych.

Wymarzone miejsce na przyjęcie weselne

Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie w życie Twoich marzeń. Dlatego proponujemy swoim klientom kompleksową usługę (dotyczącą tak organizacji ślubu i wesela, jak i każdego innego przyjęcia) - z naszą pomocą zdążysz urządzić wesele w każdym terminie i gwarantujemy, że spełni ono Twoje oczekiwania.

Nad komfortem młodej pary oraz jej gości czuwa wykwalifikowany personel. Dbamy, aby ten wyjątkowy dzień został zapamiętany na zawsze. Podczas przyjęcia  goście mogą skorzystać z tarasu widokowego z którego rozprzestrzenia się piękny widok na miasto.

Organizujemy nie tylko wesela, ale też wiele innych przyjęć okolicznościowych.

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez o różnym charakterze. Przygotowujemy je od lat, dlatego bazując na doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, jesteśmy w stanie spełnić Państwa nawet najbardziej wymagające potrzeby. Nasza oferta z zakresu przyjęć okolicznościowych w Piotrkowie obejmuje organizację uroczystości rodzinnych – urodzin, chrzcin, komunii i wiele innych, a także spotkań biznesowych, w tym imprez i wigilii firmowych.
W Restauracji Pepper & Salt można zorganizować przyjęcie na 140 osób oraz korzystać z wyjątkowego tarasu widokowego. Oprócz tego, zapewniamy:

• dowolną aranżację wnętrza,
• obszerne i zróżnicowane menu,
• posiłki przygotowywane przez wybitnych kucharzy,
• przyjazną atmosferę,
• wykwalifikowany personel.

Bankiety - Piotrków Trybunalski

Równie często jak konferencje czy szkolenia organizowane są bankiety. Samo słowo bankiet pochodzi od włoskiego słowa banchetto, które oznacza ławeczki. To określa charakter tego wydarzenia. Bankiet to nic innego jak miejsce spotkań, rozmów i celebrowania ważnych wydarzeń. Może być organizowany zarówno w gronie biznesowym, jak i rodzinnym. Bankiet nie jest jednorodnym wydarzeniem, istnieje kilka jego odmian, które z góry narzucają charakter spotkania. Najbardziej uroczystą formą jest bankiet zasiadany, podczas którego posiłki serwowane są gościom do stołu. Bankiet angielski charakteryzuje się stołami w formie bufetu, a bankiet amerykański jest formą połączenia obu rodzajów.

Przyjęcia okolicznościowe – Piotrków Trybunalski

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprezy okolicznościowej w Piotrkowie Trybunalskim w Restauracji Pepper & Salt.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą weselną oraz ze szczegółami dotyczącymi organizacji pozostałych imprez. W razie jakichkolwiek pytań o ofertę czy dostępność danego terminu - prosimy o kontakt! Napisz do nas zamowienia@peppersalt.pl. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i przygotujemy wymarzone przyjęcie okolicznościowe w Piotrkowie.Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=