peppersalt.pl

Imprezy i przyjęcia okolicznościowe - Piotrków Trybunalski

Imprezy okolicznościowe w Piotrkowie w Restauracji Pepper & Salt

Każde przyjęcie okolicznościowe wymaga odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego czy jest to impreza urodzinowa, chrzciny, komunia, wesele czy spotkanie biznesowe, warto zadbać o właściwą organizację, wyśmienite menu, klimatyczny wystrój i przyjazną atmosferę. To wszystko zapewnia Restauracja Pepper & Salt. Jeśli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Piotrkowie – zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.
Restauracja Pepper & Salt to wyjątkowe miejsce znajdujące się na 4 piętrze hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Dzięki tutejszej niepowtarzalnej aranżacji każde przyjęcie organizowane jest w wyjątkowy sposób oraz zapewnia niezapomniane chwile spędzone podczas przyjęć okolicznościowych.

Wymarzone miejsce na przyjęcie weselne

Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie w życie Twoich marzeń. Dlatego proponujemy swoim klientom kompleksową usługę (dotyczącą tak organizacji ślubu i wesela, jak i każdego innego przyjęcia) - z naszą pomocą zdążysz urządzić wesele w każdym terminie i gwarantujemy, że spełni ono Twoje oczekiwania.

Nad komfortem młodej pary oraz jej gości czuwa wykwalifikowany personel. Dbamy, aby ten wyjątkowy dzień został zapamiętany na zawsze. Podczas przyjęcia  goście mogą skorzystać z tarasu widokowego z którego rozprzestrzenia się piękny widok na miasto.

Organizujemy nie tylko wesela, ale też wiele innych przyjęć okolicznościowych.

Specjalizujemy się w organizowaniu imprez o różnym charakterze. Przygotowujemy je od lat, dlatego bazując na doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach, jesteśmy w stanie spełnić Państwa nawet najbardziej wymagające potrzeby. Nasza oferta z zakresu przyjęć okolicznościowych w Piotrkowie obejmuje organizację uroczystości rodzinnych – urodzin, chrzcin, komunii i wiele innych, a także spotkań biznesowych, w tym imprez i wigilii firmowych.
W Restauracji Pepper & Salt można zorganizować przyjęcie na 140 osób oraz korzystać z wyjątkowego tarasu widokowego. Oprócz tego, zapewniamy:

• dowolną aranżację wnętrza,
• obszerne i zróżnicowane menu,
• posiłki przygotowywane przez wybitnych kucharzy,
• przyjazną atmosferę,
• wykwalifikowany personel.

Przyjęcia okolicznościowe – Piotrków Trybunalski

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprezy okolicznościowej w Piotrkowie Trybunalskim w Restauracji Pepper & Salt.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą weselną oraz ze szczegółami dotyczącymi organizacji pozostałych imprez. W razie jakichkolwiek pytań o ofertę czy dostępność danego terminu - prosimy o kontakt! Napisz do nas zamowienia@peppersalt.pl. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i przygotujemy wymarzone przyjęcie okolicznościowe w Piotrkowie.Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=